fbpx

Prečo som sa rozhodol písať blog?

Táto myšlienka sa vo mne zrodila, keď ešte blog nemala každá firma, a keď všetci blogovať len začínali. V tom čase mi moja pracovná vyťaženosť, resp. skôr neschopnosť zatriediť si čas, zrušila všetky moje plány. Množstvo článkov mi zostalo nepublikovaných a koniec koncov v koši.

Tak som sa teda rozhodol, že začnem teraz – v čase, kedy by som sa už mal skôr natáčať na kameru a hádzať to na YouTube. O to som však skúsenejší, s triezvejším pohľadom a naladený na aktuálne témy, o ktorých budem rád písať to, čo si o nich skutočne myslím.

Môj blog píšem pre ľudí, ktorí sa rozhodli podnikať a nevedia, ako sa predať v online svete, ako komunikovať svoju značku či pre aký dizajn sa rozhodnúť. Svoje témy si tu nájdu aj stredné firmy, ktoré majú nejako postavený svoj marketing. Rád sa o svoj pohľad podelím aj s inými marketérmi.

Aké témy tu nájdete?

Témy budú kategorizované do noviniek, online sveta a rád niečo poviem aj k dizajnu a trendom, keďže práve grafický dizajn ma dostal do vôd marketingu. Ak si teraz myslíte, že takýchto článkov je na internete množstvo, vôbec sa nemýlite. Je ich tu milión. Nie všetky však vypovedajú pravdu. Pravdu o tom, ako to skutočne je. Väčšina blogov sa vám snaží predávať nejakú službu alebo vám chcú nanútiť ukrutnú novinku, ktorá sa pre váš biznis nehodí. Ich cieľom je len vytiahnuť z klienta peniaze.

Čo tu nenájdete?

Nenájdete tu žiadne marketingové lži, ktoré vám budú niečo podsúvať iba preto, aby ste ma oslovili a mohol som na vás zarábať.

Najnovšie články

Post a Comment

Ahoj som Filip

Som rád že si prišiel na moju stránku. Píšem blog pre malých a stredných podnikateľov, aby dostali nestranný názor o svete marketingu.
Ak máš nejakú otázku, alebo sa potrebuješ poradiť kľudne mi napíš.

Odporúčam ti tieto články: