fbpx

Kto je to Filip?
Aký je jeho príbeh?

Vo svete kariéry som sa hľadal dlhšie. Napokon som našiel to čo ma napĺňa a to v čom môžem byť skutočne dobrý. Je to marketing. Spojením grafického dizajnu, štúdia psychológie a sledovania trendov som získal dokonalý základ k mojej kariére. Osobným záujmom a absolvovaním odborných školení som získal dostatok informácií pre úspešný štart. Odvtedy sa moja práca stala zároveň mojím hoby. Som veľmi rád, že som dostal množstvo príležitostí, kde som nazbieral cenné skúsenosti. V marketingu sa mi páči jeho dynamickosť a rýchlo meniaci sa trend. Veľmi rád skúšam nové formy reklamy a vyhodnocujem ich úspešnosť. Mojim kariérnym cieľom je vytvoriť prelomovú a úspešnú kampaň, ktorá bude inšpiráciou pre iných marketérov. Popri tom mám ešte 1000 ďalších plánov a cieľov.

Chceš vidieť môj profesný životopis?

Povedali o mne

S Filipom spolupracujeme už niekoľko rokov a môžem povedať, že vo svojej oblasti je skutočný profesionál. Sleduje najnovšie trendy, má množstvo skúseností, nebojí sa experimentovať a ku každému klientovi pristupuje maximálne individuálne. Ak potrebujete svojho "marketingového guru", určite je skvelou voľbou.

Henrieta Balázsová Copywriter & Social Media Specialist

S Filipom spolupracujeme už veľmi dlhé roky. Bol našim zamestnancom a po jeho odchode naša spolupráca neustále trvá. Vďačíme mu za poskytovaniu kvalitných konzultácií ohľadom marketingových agentúr, jeho nestranný názor a pohľad je pre nás veľmi cenný a zachránil nám množstvo peňazí, ktoré by sa minuli neefektívne.

Imrich Vaváček CEO SECAR

Počas spolupráce s Filipom som si najviac cenila jeho kreatívne nápady, ktoré boli iné, neopozerané ale zároveň reflektovali na požiadavky businessu. Ako človek je veľmi pracovitý, nekofliktný, pri prekážkach hľadá spôsoby ako ich vyriešiť.

Martina Vrbenská HR Partner - Slovnaft

Pre koho som robil, alebo robím?

Ahoj som Filip

Som rád že si prišiel na moju stránku. Píšem blog pre malých a stredných podnikateľov, aby dostali nestranný názor o svete marketingu.
Ak máš nejakú otázku, alebo sa potrebuješ poradiť kľudne mi napíš.

Odporúčam ti tieto články: