fbpx

Čo ti ponúkne Filip?


Warning: Trying to access array offset on null in /data/1/e/1ef4d846-0ba7-4270-a2a0-0e5104c26205/followfilip.sk/web/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vc-shortcode-autoloader.php on line 64
followfilip cover

Online marketing
a grafika

Primárne sa venujem online marketingu. Nevyhranil som sa na jednu časť, ale robím ho komplexne. Mám viac ako 7 ročné skúsenosti s marketingom a viac ako 10 ročné skúsenosti s grafickým dizajnom. Grafika je moja pasia, ktorú zo srdca milujem.

Služby FollowFilip

Marketing Consulting

Potrebujete nezávislý pohľad na marketing, alebo nie ste si istý, či vám agentúra efektívne robí reklamy? Ponúkam konzultácie marketingovej stratégie, SEO, identity značky, komunikácie, exekúcie reklám a výsledkov. V prípade zistenia nedostatkov nájdete v reporte návrh na zapracovanie zmien.

Tvorba stratégie

Základ celého marketingu spoločnosti. Stanovanie si cieľov, odporúčaného budgetu, vypočítanie návratnosti investície a návrh komunikačných kanálov a využtia mediálneho prostredia.

Ideamaking a kreatíva

Kvalitný brainstorming plný nápadov a návrhov. Pri tvorbe kreatívnej kampane, hľadaniu nápadu nie je nič lepšie, ako človeka ktorý nemá zastrené myslienie z vnútra spoločnosti. Od základnej myšlienky, až po dotiahnutie najmenších detailov.

Grafický dizajn

Potrebujete dať svojmu biznisu logo, alebo osobitý štýl? Robíte dobre a rád vám s tým pomôžem. Vizuálna stránka je dôležitým faktorom pri rozhodovaní zákazníka.

Potrebuješ ma?

Zakladám si nový biznis 0

Chcem zmeniť svoju značku 0

Oplatí sa mi agentúra, ktorú používam? 0

Potrebujem nové nápady 0

Chceš vedieť čo mám nové?

    Ahoj som Filip

    Som rád že si prišiel na moju stránku. Píšem blog pre malých a stredných podnikateľov, aby dostali nestranný názor o svete marketingu.
    Ak máš nejakú otázku, alebo sa potrebuješ poradiť kľudne mi napíš.

    Odporúčam ti tieto články: